Militária Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3337265
16842
487
3200
Military
1940 Képes Vasárnap 1940. szeptember 25. (34.) és 29. számai (39.) Benne az erdélyi bevonulás híreivel és képanyagával, valamint háborús hírekkel is, szakadtak. 3332647
16843
487
Military
1891 cs. kir. 60. gyalogezred részére írt levél a csehi jegyzőtől főhadnagy özvegyének temetése ügyében 3338521
16846
487
Military
1916-1917 Katonai előléptetési okiratok, a 34. gyalogezred tisztje részére (tartalékos zászló, tartalékos hadnagy), nyomtatott aláírásokkal, hajtott, foltos. 3337573
16847
487
Military
Mathia Károly (szerk.): 104 magyar katonadal. Bp., 1942, Magyar Kórus. Félvászon kötés, belül ragasztott, kopottas állapotban. 3321502
16848
487
Military
cca 1918 A Pesti Hírlap I. világháborús térképe (a nyugati front helyzete 1918. tavaszán), képeslap méretben, 9x14 cm 3307223
16849
487
Military
Osztrák katona. Festett, faragott szobor, sérüléssel, m: 44 cm 3307221
16850
487
Military
Osztrák katona. Festett, faragott szobor, felületi sérülésekkel, m: 46 cm 3314979
16851
487
Military
Élet a táborban, Érdekes Ujság háborús képe, Bp., Légrády, nyomat, foltos, az egyik sarkán kis sérüléssel, 28x34 cm 3283276
16852
487
22000
Military
cca 1900-1910 Prónay Károly 3 db keményhátú fotója (egy vizitkártya, két kabinetfotó); az egyik képen tengerésztiszti egyenruhában, karddal látható. Koller tanár utódai, ill. Mérei és Társa budapesti műtermeiből, változó állapotban, 11x6,5 cm és 21x11,5 cm 3316819
16853
487
Military
cca 1870-1880 Katona lövészbojttal, vizitkártya Ant. Dolezal bécsi műterméből, kis sérülésekkel, 10,5x6,5 cm 3333613
16854
487
Military
2 darab munkásőr zászló, közte "20 éves a Munkásőrség 80x42 cm 3333061
16855
487
Military
Katonai kémlelő periszkóp, sorozatszámmal, kopott, h: 56 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft