Militária

Tételek száma: 119

cca 1910-1940 Tűzoltókat és katonákat ábrázoló fotók (össz. 6 db): 3 db tűzoltó csoportkép, a hátoldalon feliratozva + 3 db katonákat ábrázoló fotólap. Vegyes állapotban, 13,5x8,5 cm és 17x11 cm között
16830.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1900-1910 Osztrák-magyar katonák csoportképe, köztük tábori lelkész, nagyméretű fotó, a ceruzával jelölt személy a hátoldali felirat szerint Georg Navratil (Navratil György?) főhadnagy, sérülésekkel, ázott, 19,5x39,5 cm
16831.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1915 Fassungstation des 3. AEK Feldpost katonai tablókép, hátoldalán feliratozva. Kartonon. Teljes méret 46x30 cm  1915 Fassungstation des 3. AEK Feldpost military tableau, inscribed on the back. On cardboard. Overall size 46x30 cm
16832.

1915 Fassungstation des 3. AEK Feldpost katonai tablókép, hátoldalán feliratozva. Kartonon. Teljes méret 46x30 cm

1915 Fassungstation des 3. AEK Feldpost military tableau, inscribed on the back. On cardboard. Overall size 46x30 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bőr katona csizma, bakancs, jó állapotban 48 cm
16833.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1960-1985 Magyar Néphadsereg, Varga József repülős főtörzsőrmester / törzszászlós hagyatéka: "35 év légterünk védelmében 1949-1984" fali dísztányér, Újszentiváni rádiótechnikai század 45. évfordulója fém emlékplakett, váll-lapok, jelvények, kitüntetések és adományozó oklevelek, stb.
16834.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1944 Honvédnaptár. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. A címlap és az első lap (Január 1-2.), hiányzik, a kartontábla kopott, a támasztéka hiányzik.
16835.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1940 Békéscsaba, a m. kir. 49. honvéd gyalogezred emléklapja: ,,Erdély visszatérése alkalmával a m. kir. 49. h. gy. e. kötelékében, a felszabadító csapatokkal 1940. évi szept. hó 6-án átlépte a trianoni határt. Az erdélyi felszabadulás emlékére a Nagyváradra bevonuló 49. h. gy. e. parancsnokától." A Szent Koronát és Erdély címerét ábrázoló, dekoratív grafikával, szign.: Mazán László (1899-1949). Üvegezett fakeretben, látható: 26,5x33 cm, külső méret: 34x41 cm
16836.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1914-15 I. világháborús emlék kép, paszpartu sarkaiban hadsegélyező hivatal bélyegeivel Dekoratív, korabeli üvegezeetm sérült fakeretben. 49x39 cm
16837.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
16

Bismarck (?) két másik katonai vezető vagy államférfi társaságában. Intarzia. Jelzés nélkül, XX. sz. eleje. Sérült. 28×22 cm
16838.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1941 Képes Vasárnap 13 száma. Benne rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, rajtuk háborús (II. vhb.) képekkel. Változó állapotban, közte szakadt is.
16839.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1944 Képes Vasárnap 3 száma (18,,21,25.), 1944. május 2., 23., június 20. Benne gazdag háborús képanyaggal. Változó állapotban, közte szakadt.
16840.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1941 Képes Vasárnap 3 száma (30,32,33), 1941. júl 25., aug. 8., 15. Gazdag háborús, köztük magyar képanyaggal (keleti front) is, szakadtak.
16841.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft