Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 488

Hoppál Mihály-Jankovics Marcell-Nagy András-Szemadám György: Jelképtár. Bp., 1990. Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19680.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Imreh Zoltánné: Korok és divatok. Az öltözködés története. Munkatankönyv 1-2. Pomáz,1999,Comenius. Kiadói papírkötés, az I. kötet alsó sarkain gyűrődésekkel, a lapok egy részén ceruzás bejegyzésekkel.
19681.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Groffits Gábor: Gazdasági építészet dióhéjban 85 képpel.. Köztelek Olcsó Könyvtára. Bp., 1913, Országos Magyar Gazdasági Egyesület,"Pátria", 104 p. + 8 p. reklámok I. kiadás. Kiadói papírkötés, gerincen kis sérüléssel
19682.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kabdebo Gyula: Az építészet története I-III. köt. I. köt.: Ó-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára VII-VIII.; II. köt.: Közép-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára IX-X.; III. Új-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára XI-XII. Bp., 1907, Ifj. Nagel Ottó, 136 p.; 162 p.; 161+1 p. Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
19683.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Borsos László: A Pécsi Székesegyház Pollack-féle átépítésének története. Baranyai Levéltári Füzetek 24. Entz Gézának DEDIKÁLT! + ALÁÍRT levél. Pécs, 1982. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19684.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Léon Krier: Architektur. Freiheit oder Fatalismus. München-London-New York, 1998, Prestel, 207+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. / In German language. Paperback.
19685.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vajda Lajos. Mándy Stefánia bevezetőjével. Bp., 1971, Corvina (Offset Ny.), 4 sztl. lev.+ 11 (színes reprodukciók) t. Sérült kiadói papírmappában, viseltes állapotban.
19686.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János. A művész által ALÁÍRT! H.n., 2000. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19687.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Kézkivirágzások. Rajzolta és írta: Schéner Mihály. Rajzos DEDIKÁCIÓVAL! 1996, Bába és Társai Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban
19688.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Kiss-Kuntler Árpád: Candor. Képpárok - Photo pairs. 1980-2000. Markovics Ferencnek, a fotószövetség vezetőjének DEDIKÁLT! 500/016. számozott példány. 2 db füzettel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19689.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1976 Interszimpozion Siklós,szobrász alkotótelep, Szársomlyó,Keleti Kőbánya. Szerk.: Csenkey Éva. Siklósi Szimpozion kiadványok 1. Pécs, 1976, Pécsi Szikra Nyomda, 16 t. + 2 sztl. lev. Benne neves művészekkel, közte Keserü Ilona. Kiadói foltos, firkált papírmappában, 42x30 cm.
19690.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Roberto Calandra - Alessandro La Manna - Vincenzo Scuderi: Palazzo dei Normanni. Palermo, 2002, Novecento Editrice, 131+7 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19691.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft