Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 488

Zielinski Tibor: Szobrászati technikák. Portrék: mintázás, terrakotta és gipsz. Kisműterem. Bp., 2012., CSER. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
19667.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Leon Battista Alberti: A festészetről. Della pittura, 1436. Ford., a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta Hajnóczi Gábor. Bp., 1997, Balassi, 180 p. Kiadói papírkötés.
19668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Végh András. Végh András (1940?) festőművész rajzos dedikációjával. H.n., 2003, k.n. 13 sztl. oldal. Magyar és angol nyelven. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olasz Ferenc 4 könyve:  Székelykapuk. A bevezetőt Sütő András, a tanulmányt Sarudi Sebestyén József írta. Bp., 1989, Hunnia Filmstúdió Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.;  Fejfák. Fényképezte és összeállította: - -. Kós Károly utószavával. Bp., 1975., Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.;  Mindörökké. Fényképezte és összeállította: - -. Vál.: Szabó Judit. Németh Lajos utószavával. Bp., 1978, Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.;  Olasz Ferenc: Dicsértessék. Az imádságokat Erdélyi Zsuzsanna gyűjtötte. Tüskés Tibor utószavával. Bp., 1989, Optimum Kiadó. Olasz Ferenc színes fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19670.

Olasz Ferenc 4 könyve:

Székelykapuk. A bevezetőt Sütő András, a tanulmányt Sarudi Sebestyén József írta. Bp., 1989, Hunnia Filmstúdió Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.;

Fejfák. Fényképezte és összeállította: - -. Kós Károly utószavával. Bp., 1975., Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.;

Mindörökké. Fényképezte és összeállította: - -. Vál.: Szabó Judit. Németh Lajos utószavával. Bp., 1978, Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.;

Olasz Ferenc: Dicsértessék. Az imádságokat Erdélyi Zsuzsanna gyűjtötte. Tüskés Tibor utószavával. Bp., 1989, Optimum Kiadó. Olasz Ferenc színes fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Moravánszky Ákos: Versengő látomások. Esztétikai újítás és társadalmi program az Osztrák-Magyar Monarchia építészetében. 1867-1918. Bp., 1998., Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19671.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tommy Hilfiger - George Lois: Iconic America. A Roller-Coaster Ride through the Eye-Popping Panorama of American Pop Culture. New York, 2010., Universe. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
19672.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Sisa József: Steindl Imre. Az építészet mesterei. Bp., 2005, Holnap Kiadó, 208 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
19673.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Andrea Kettenmann: Frida Kahlo 1907-1954. Fájdalom és szenvedély. Ford.: Molnár Magda. Köln-Bp., 2011, Taschen/Vince, 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19674.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

All the World's Futures. 56th International Art Exhibition. (Kiállítási katalógus / Exhibition catalogue). Venezia, 2015, Fondazione La Biennale di Venezia, 393+(7) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
19675.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Udvarhelyi Zsuzsanna:  Viva Secessio. Udvarhelyi Zsuzsanna tárlata a Monte-Carló-i Kaszinó átriumában. Képes katalógus. (2011. június 1-9.) [Dedikált.] [Hely nélkül], 2011. Magánkiadás. 152 p. + ármelléklet (színes, kihajtható). Egyetlen kiadás. Dedikált: "Szeretettel: Udvarhelyi Zsuzsanna." Képes albumunk Udvarhelyi Zsuzsanna (Zsud) kortárs festőművész 2000-2011 közötti munkásságából válogat. A festőművész elsősorban Franciaországban alkot, tárlatai világszerte láthatóak Floridától Budapestig. Angol, francia és magyar nyelvű katalógusához Boytha György művészettörténész írt előszót, fényképezte Pázmándi Bence. Kiadói bőrkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
19676.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fred Cuellar: How to buy a diamond? Sourcebooks, 2006, papírkötés, angol nyelven.
19678.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Kelényi Béla: Buddhák. Tibeti buddhista kisplasztikák magyar magángyűjteményekből. Bp., 2007, Moró Antik. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
19679.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft