Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 488

Benkő Elek - Ughy István: Székelykeresztúri kályhacsempék. 15-17. század. Bukarest, 1984, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19802.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, gerinc alján és tetején apró szakadásokkal
19803.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Renate Ulmer: Alfons Mucha. Az art nouveau mestere. Bp., 2003, Taschen / Vince. Színes és fekete-fehér képekkel, Mucha műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19804.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Magyar Vilmos: A klasszikus és a reneszánsz építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1918, ifj. Nagel Ottó, 189 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés,
19805.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Előző generác(z)iók talányos tárgyai. A Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp., é.n., Tandem. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19806.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hann Ferenc (szerk.): Új Vegyes. Vajda Lajos Stúdió 1986. (Szentendre), 1986, Szentendrei Képtár. Színes képekkel, többek közt feLugossy László, efZámbó István, Gubis Mihály műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
19807.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bozóky Mária: Würtz Ádám. (Dedikált!) Mai Magyar Művészet. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap, 46+(2) p.+ 8 (kétoldalas, színes) t. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel, Würtz Ádám műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 5100 példányban. A művész, Würtz Ádám (1927-1994) Munkácsy Mihály-díjas grafikus, könyvillusztrátor által dedikált példány.
19808.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ágai Ágnes: Kamaszságok. DEDIKÁLT! 1985, Móra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19809.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Doberer, Erika: Die ehemalige Kanzelbrüstung des Nikolaus von Verdun. Sonderdruck aus Jahrbuch des Stiftes Klosterneuburg. Neue Folge, Band 12. Wien-Köln-Graz, 1983, Hermann Böhlaus Nachf. Entz Géza (1913-1993) művészettörténész, a Bolyai Tudományegyetem Művészettörténet Tanszékének vezetője, az Országos Műemlékvédelmi Hivatal tudományos Osztályának vezetője, a budapesti Képzőművészeti Főiskolán belül működő restaurátorképzés újjászervezője részére DEDIKÁLT példány! Kiadói papírkötés, jó állapotban + 2 db képeslap
19810.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Funes, Antonio G.: Gaudi × Gaudi. 2007, Triangle Postals. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Spanyol, angol, német nyelven.
19811.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jerry Gay: Az élet útja.The Road of Life. Képeskönyv. A Picutre Book. Seattle,1994, Gerald H. Gay. Angol és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
19812.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1997 Kortárs Művészeti Intézet No. 1. Szerk.: Várnai Gyula és Szoboszlai JánosDunaújváros, Kortárs Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az egyik sarkán gyűrődésnyommal.
19813.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft