Nyomtatványok

Tételek száma: 425

17723.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1939 2 db kiadvány: Dr. Zemplényi Imre: Elsősegélynyujtás. Bp., é.n., Élet és Egészség. 40 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és kissé laza kötéssel. + A gépjáróművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben. Bp., 1939, Stádium. V. bővített kiadás. 54 p. Kiadói papírkötés, gerincen korabeli címke, kissé foltos borítóval.
17724.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17725.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1939 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 77. évi jelentése és zárószámadása 1938-ról. Bp., 1939, Világosság-ny., 72 p. Kissé foltos.
17726.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1939 2 db háború előtti újság, Páger Antal a Film Színház Irodalom címlapján, másik újság borítólapja hiányzik
17727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1939-1943 4 db meghívó különféle katolikus szervezetektől (Újpesti Katolikus Nőszövetség, Magy. Orsz. Kat. Főisk. Diákszöv., st)
17728.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1939 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. III. évf. 1-10., 12. sz. (Egy szám híján teljes évfolyam, a novemberi hiányzik). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17729.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1940 Bp., Ember Péter nyugalmazott szénbányászati ellenőr gyászjelentése
17730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940-1944, Tolnai Világlapja 23 darab száma, vegyes állapotban
17731.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940 Idősebb Kodolányi Gyula köszönőkártyája, kis sérüléssel
17732.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1940 Bp., A Budapesti M. Kir. Állami Felső Ipariskola évkönyve 1939-1940 az intézet LXI. tanévéről, 58p
17733.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1940 Dunaharaszti, Rötzer Lénárd zártkörű báljának meghívója
17734.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft