Nyomtatványok

Tételek száma: 425

1931 A Turul Szövetség 2 db meghívója
17699.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1931 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma, világtérkép borítóval, lapszéli szakadásokkal, 126p
17700.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1932 Miskolc, nyitható 3 részes kiadvány a miskolci Erzsébet Fürdőről, árjegyék, fürdési rend
17701.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1932 Nemzeti Magazin augusztus 20-ra kiadott alkalmi képes magazin 16p.
17702.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1932 Mai Lány c. lap A Katholikus Leányok Országos Szövetsége kiadása. 2 db szám április, május
17703.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1933 Csanád-, Arad-, Torontál Vármegye Hivatalos Lapja teljes évfolyama (egybekötve): XXXI. évf. 1-79. sz., 1933. jan. 4. - dec. 30. Szerk.: Tarnay Ivor. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, deformált kötéstáblákkal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal. Az egyes számok címlapján és utolsó lapján "Csanád vármegye Nagykopáncs község" bélyegzőkkel.
17704.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1933-1934 A Cosulich Line Oceania hajó étlapja olasz és német nyelven, a Cosulich Vulcania hajó utaslistája olasz nyelven, néhány egy társasághoz tartozó utas aláírásával a hátlapon
17705.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

17706.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1934 Törekvés Báli Tudósító I. évf. 1. sz. (induló szám), Keszthely, 1934. dec. 20., szerk.: "dr. Főszurkoló Ádám". "Kézirat gyanánt". Keszthely, Mérei Ignác-ny., 8 p. Egy-két lap kissé foltos, egyébként jó állapotban. (Lehet, hogy több száma nem jelent meg. Ritka!)
17707.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1935 A Magyar Uriasszonyok Gyermekeinek Ujságja 13 darab száma
17708.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1935 Errol Flynn színészről készült fiatalkori fotó utáni nyomat, ofszet, papír, Errol Flynn nyomtatott dedikációjával, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadásokkal, 25,5x20,5 cm
17709.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17710.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft