Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3211850
32305
473
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni utánverete "COPY" jelzéssel T:UNC 3210276
32306
473
5500
Numizmatika
DN "25 ország - Magyarország / Rákóczi" jelzett Ag emlékérem (19,94g/0.999/39mm) T:AU (PP) 3121784
32307
473
Numizmatika
2007. "A világ hét új csodája" (7xklf) aranyozott fém emlékérmek (39mm) T:PP 2007. "New Seven Wonders of the world" (7xdiff) gilt metal commemorative medallion (39mm) C:PP 2978034
32308
473
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok ~2013. "Barack Obama 2009-2013 44th President / Presidents of the United States of America" fém emlékérem T:PP USA ~2013. "Barack Obama 2009-2013 44th President / Presidents of the United States of America" commemorative medallion C:PP 2958365
32309
473
Numizmatika
Belgium 1995. 1E Cu-Ni "Europa" díszlapon T:UNC Belgium 1995. 1 Euro Ecu Cu-Ni "Europa" on decorative sheet C:UNC 3203883
32310
473
Numizmatika
Csehország / történelmi tartomány 1520. Tallér "Szt. Joachim", ezüstözött fém utánveret 1967-ből (42mm) T:XF Bohemia 1520. Joachimsthaler silver plated metal restrike from 1967 (42mm) C:XF 3205270
32311
473
Numizmatika
Csehország / történelmi tartomány 1520. Tallér "Szt. Joachim", ezüstözött fém utánveret 1967-ből (42mm) T:XF Bohemia 1520. Joachimsthaler silver plated metal restrike from 1967 (42mm) C:XF 3070414
32312
473
Numizmatika
Dánia 1995. 5E Cu-Ni "550 éves a főváros" T:BU Denmark 1995. 5 Ecu Cu-Ni "550 Years of the Capital" C:BU 2821607
32313
473
Numizmatika
Eurózóna 1998. 1 ECU alpakka T:2 Eurozone 1998. 1 ECU nickel-silver C:XF Krause N# 58851 2883878
32314
473
500
Numizmatika
1998. "Ausztria - Viktor Klima" aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem"Die ersten Farb-Europa-Prägungen" sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. "Österreich - Viktor Klima" gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorative medallion from "Die ersten Farb-Europa-Prägungen" series, with serial numbered certificate (40mm) C:PP 2821630
32315
473
Numizmatika
Európa 1998. 10E emlékérem T:2 (eredetileg PP) patina Europe 1998. 10 Euro commemorative coin C:XF (originally PP) patina 3072261
32316
473
Numizmatika
Hollandia 1991. 25 ECU "Beatrix - Desiderius Erasmus" (34mm) + Németország / Stuttgart 1997. 5 1/2E Ni "Naposta Stuttgart" városi emlékkiadás T:AU Netherlands 1991. 25 ECU "Beatrix - Desiderius Erasmus" + Germany / Stuttgart 1997. 5 1/2 Euro Ni "Naposta Stuttgart" city commemorative coin C:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft