Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 76

DN "A világ leghíresebb festményei / Raffaello 1483-1520. - Athéni iskola 1509-1511." aranyozott, multicolor Cu emlékérem kapszulában (35x60mm) T:PP
32293.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A világ leghíresebb festményei / Edward Munch 1863-1944. - A sikoly 1893." aranyozott, multicolor Cu emlékérem kapszulában (35x60mm) T:PP
32294.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A világ leghíresebb festményei / Pierre-Auguste Renoir 1841-1919. - Tánc Bougivalban 1893." aranyozott, multicolor Cu emlékérem kapszulában (35x60mm) T:PP folt
32295.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A világ leghíresebb festményei / Edgar Degas 1834-1917. - A tánc csillaga 1876." aranyozott, multicolor Cu emlékérem kapszulában (35x60mm) T:PP
32296.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2014. "A magyar festészet remekművei / Munkácsy Mihály 1844-1900 / Honfoglalás 1893" aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP
32297.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret, kapszulában (20mm) T:PP
32298.

Kikiáltási ár:
800 Ft

DN " Magyarok Kincstára - I. Lipót duárius" ezüstözött Cu emlékérem sérült kapszulában (13mm) T:PP patina
32299.

Kikiáltási ár:
800 Ft

DN "Magyarok Kincstára - Szlavón dénár" ezüstözött rézötvözet utánveret kapszulában (18mm) T:PP halvány patina
32300.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

DN "Nemzetünk nagyjai - Mátyás az igazságos" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP
32301.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött réz replikája "COPY" jelzéssel T:PP
32302.

Kikiáltási ár:
800 Ft

DN "A magyar pénz krónikája - A kereszténység születése" Ag emlékérem (20g/0.999/38,61mm) T:AU (PP)
32303.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni replikája "COPY" jelzéssel, kapszulában T:PP
32304.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft