Nyomtatványok Tételek száma: 338
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3196597
18150
472
Printed Materials
1956 Az Érdekes újság első, induló fél évfolyama, bekötve, jó állapotban 3194408
18151
472
Printed Materials
Igaz Szó. Szépirodalmi Folyóirat. V. évf. 11. sz. 1957. november - Ady Endre emlékszám. Marosvásárhely, 1957, Román Népköztársaság Írószövetsége. Papírkötésben, kissé sérült kötéssel. 3198211
18152
472
Printed Materials
1957 Érdekes Újság II. évfolyam 2. féléve egybekötve, sérült félvászon kötésben. 3087811
18153
472
Printed Materials
1957 A Soproni Szemle c. magazin teljes évfolyama 3144433
18154
472
Printed Materials
1958 N. Sz. Hruscsov beszélgetése I. McDonalddal, a Times című angol lap külpolitikai szerkesztőjével. A Szovjet Híradó II. évf. 4. számának melléklete. Tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, 8 p. 3194608
18155
472
Printed Materials
cca 1960-1980 La protection de la maternité et de l'enfance en U.R.S.S. / Az anyák és gyermekek védelme a Szovjetunióban, egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált album, francia nyelven. Harántalakú egészvászon-kötésben, 19,5x34,5 cm 3200666
18156
472
3200
Printed Materials
cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3197190
18157
472
Printed Materials
cca 1960 A Modellezés c. magazin 9 db száma valamint Santa Maria nagy méretű hajó modell tervrajza 3082376
18158
472
900
Printed Materials
1964 Anaesthesiológia és referáló szemle c. orvosi folyóirat III. évfolyamának számai (2 szám) bekötve, egészvászon kötésben. 3200659
18159
472
3200
Printed Materials
1965 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3200664
18160
472
3200
Printed Materials
1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3161667
18161
472
Printed Materials
1966 Magyar meseíró a tizenhatodik században, Heltai Gáspár emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban, kiállítási prospektus, kihajtva: 39,5x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft