Nyomtatványok Tételek száma: 338
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3101491
18054
472
Printed Materials
1932 Nemzeti Magazin augusztus 20-ra kiadott alkalmi képes magazin 16p. 3088108
18055
472
Printed Materials
1932 Az Élet szépirodalmi képes folyóirat XXIII. évfolyama, bekötve. Szerk. Alszeghy Zsolt, korabeli, félvászon kötésben 3201812
18056
472
Printed Materials
1933-1935, 3 darab könyvjegyzék a Káldor, Singer és Wolfner, Genius kiadóktól, papírkötésben. 3198832
18057
472
Printed Materials
1934-1943 Az Élet hetilap 15 darab száma, vegyes állapotban, közte szétesett lapszámokkal. 3201815
18058
472
Printed Materials
1934-1942, 5 darab könyvesbolti könyvjegyzék 3201724
18059
472
4800
Printed Materials
1934 Válasz. I évf., 1 szám. Szerk.: Fülep Lajos, Gulyás Pál, Németh László. Kecskemét, 1934, Első Kecskeméti Hirlapkiadó-, és Nyomda-Rt.,80 p. Benne prospektussal: "Meghívó egy uj magyar folyóirathoz." Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, foltos borítóval. 3176604
18060
472
Printed Materials
1934 Képes Krónika XVI. évf. 27-52. szám. 1934. VII. 1 - XII. 30. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon kivágással. 3085830
18061
472
Printed Materials
1934-1935 Tükör folyóirat 4 db száma: II. évf. 10., 11., 12. sz. + III. évf. 2. sz. Vegyes állapotban. 3049690
18062
472
Printed Materials
1934 Berliner Bürgerbrau GmbH. sörfőzde működési szabályzata 12p. / Brewery operating regulations 3194535
18063
472
Printed Materials
cca 1935 Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei (NSDAP) / Nemzetiszocialista Német Munkáspárt politikai röplapja, középen hajtott, jó állapotban, 19,5x20,5 cm 3168189
18064
472
Printed Materials
1935 Városkultura, városfejlesztési és idegenforgalmi folyóirat VIII. évf. 17. sz., 1935. okt. 31., tűzött papírkötés, sérült, 313-332 p. 3176323
18065
472
Printed Materials
1936-1941 A Magyar Gazdaságkutató Intézet gazdasági helyzetjelentése, 7 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft