Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Adilov Alim (1963-): Alku. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben.
10097.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Adilov Alim (1963-): Hazafelé. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben.
10098.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Adilov Alim (1963-): Szőnyegárus. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben.
10099.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ábrahám Rafael (1929-2014): Mátyás király (vadászaton). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán "100 éves a Magyar Vadászok Országos Szövetsége 1881-1981" bélyegzéssel, apró felületi sérülésekkel, 29x39 cm
10100.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Artner Margit (1954-): Madarász. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, 14,5×11 cm
10101.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
17

Albert Farkas (-): Naplopó, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II/1 számozással. Lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 5x20,5 cm
10102.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Andó Mária (1949-): Embertelenítés, 2006. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással. 29x38 cm
10103.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Andó Mária (1949-): Embertelenítés III., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 2/7 számozással. 30x39 cm
10104.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ábrahám Rafael (1929-2014): Házak. Fametszet, papír, jelzett.,6x7 cm Üvegezett keretben
10105.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10106.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Bicsérdy Lajos (1892-): A pozsonyi vár (Bratislava/Pressburg), 1913. Olaj, vászon, jelezze jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 47,5x60 cm
10107.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/X számozással. 43x30,5 cm.
10108.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft