Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 397

19830.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Divald Kornél:  Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte és a szövegrészt írta Divald Kornél.  Budapest, 1927. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. [4] + 255 + [1] p. Első kiadás.  Divald Kornél (1872-1931) művészettörténész monográfiáját oldalszámozáson belül számos egész oldalas és szövegközti felvétel kíséri. A Felvidék művészettörténésze ezúttal a teljes történelmi Magyarország építészeti, szobrászati, festészeti, ötvösművészeti anyagából válogat. Az első előzéken Ex libris.  Poss.: Molnár János [Molnár János helytörténész, kecskeméti népművészeti és könyvgyűjtő, a kecskeméti Katona József Társaság vezetőségi tagja, számos magyar író, költő erdélyi úti kalauza, számos erdélyi költő, író kecskeméti házigazdája az 1960-1980-as években.]  Aranyozott, illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
19831.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Christie's 2 darab árverési katalógus, 19-20. századi festmények és grafikák témában, 2010-2011.
19832.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Christie's 2 darab árverési katalógus, klasszikus mesterek, brit festmények, illetve 19. századi európai festmények témában, 2013.
19833.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sotheby's árverési katalógus,19-20. századi európai szobrok témában, 2011.
19834.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9

Dorotheum árverési katalógus, cseh stúdióüvegek témában, 2017. Ritka téma!
19835.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dorotheum árverési katalógus, modern művészetek témában, 209p, 2024
19836.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dorotheum árverési katalógus, királyi udvar tárgyai és militária témában, 2023
19837.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dorotheum árverési katalógus, klasszikus mesterek témában, 324p, 2023
19838.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 325p, 2018
19839.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, ékszer témában, 2019-2024
19840.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 317p, 2019
19841.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft