Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3101879
11680
469
Art-ceramics
Retro német vérmázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 15 cm 3101906
11681
469
3400
Art-ceramics
Iparművész falidísz Tokaj látképével. Jelzés nélkül, minimális kopással, 35x10 cm 3136010
11682
469
3200
Art-ceramics
Iparművész halas tál, pattogzással, d: 18 cm 3136014
11683
469
3200
Art-ceramics
Kerámia ivótülök, kopással, h: 30 cm 3136004
11684
469
Art-ceramics
Retro iparművész váza, jelzés nélkül, kopással, m: 15,5 cm 3136001
11685
469
Art-ceramics
Jasba kisváza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3136018
11686
469
3200
Art-ceramics
Kalsruhe kerámia lovas mintás falidísz. Jelzett, kopással, 20x20 cm 3131398
11687
469
3200
Art-ceramics
Iparművész váza. Szájánál kis sérüléssel, jelzet, m: 29 cm 3131390
11688
469
Art-ceramics
Polyák jelzéssel: Váza. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3028602
11689
469
Art-ceramics
Ikebana váza. Máza kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel 18x18 cm 3176703
11690
469
Art-ceramics
Habán fali dísztál, múzeumi másolat. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan d: 24 cm 3176702
11691
469
Art-ceramics
Habán fali dísztál, múzeumi másolat. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft