Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3132663
11668
469
Art-ceramics
Gerz Original söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3136833
11669
469
Art-ceramics
Keleti zenészek. Rézlemez-bőr falidísz, d: 19,5 cm 3136830
11670
469
2200
Art-ceramics
Kerámia legény. Jelzett, kopással, m: 12 cm 3136000
11671
469
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 16 cm 3134899
11672
469
Art-ceramics
Teás csésze. kézzel festett mintával. jelzés nélkül, kopással 3094417
11673
469
Art-ceramics
Német mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 3112693
11674
469
Art-ceramics
BG jelzéssel: Kacsintó angyal. gyertyatartó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20 cm 3112667
11675
469
2200
Art-ceramics
Magiszter. Mázas kerámia figura, jelzés nélkül, botja vége hiányos. 22 cm 3112877
11676
469
Art-ceramics
Pipázó feérfi. Kerámia figura, jelzés nélkül, kopással, m:13,5 cm 3093960
11677
469
Art-ceramics
Karda Imre (1919-1998): Váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 29 cm 3138740
11678
469
3200
Art-ceramics
3 darab dél-alföldi régebbi kerámia tárgy: dísztál, pereckulacs, kuglófsütő. Kis mázhibákkal. 3100617
11679
469
3200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft