Reklám

Tételek száma: 220

ca 1930 Első magyar biztosító társaság fém tetejű fa doboz kívül belül nyomtatvánnyal. 12x9 cm
17204.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1930 Opalograph üveglemezes sokszorosító gép 5 db reklám nyomtatvány
17205.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Radium gyertya reklám nyomódúc, 16,5x7,5 cm
17206.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 darab Geha fémdoboz, egyik tetővel, m: 6 cm
17207.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

3 db régi magyar italcímke: Dreher Barackpálinka, ill. Hangya Ipar R.T. Ó-barackpálinka és Szilvapálinka, 14x10 cm körül
17208.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1910-1920 Schmidl Pál csokoládé és czukorka gyári raktára (Bp. VII., Erzsébet krt. 4.) reklám papírtasak, kissé foltos, 20x10 cm
17209.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cc 1915 Fiume Pöndör és társas kávé és teabehozatali vállalat árjegyzéke 15x24 cm hajtva.
17210.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1930-40 2 db reklámos budapesti vállfa, Radó Aladár Bécsi ucca 6 és Szabó tisztító Török u. 10/Mészáros u. 9.
17211.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1920 A Magyar Szent Korona Országai és az entente megállapította ideiglenes határvonal. Nagy-Magyarország térkép, irredenta "Nem, Nem, Soha" feliratokkal, a nemzetiségi arányokat szemléltető grafikonokkal. 1 : 1.500.000. Bp., Magyar Földrajz Intézet Rt., sérült, javított, a borító hiányzik, 71x44 cm
17212.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vegyes reklámnyomtatványok, össz. 10 db, közte Viktória Autószakiskola tájékoztató, Margitszigeti Casino étlap, Magyar Állami Operaház és Erkel Színház nyomtatványok, 60 éves a Totó, stb.
17213.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1911 Haidekker Sándor Sodronyszövet-, Fonat- és kerítés-Gyár. II. számú árjegyzéke. Bp., Stephaneum, 48 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17214.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22

1991 Erotikus, pajzán kártyanaptár
17215.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft