Reklám Tételek száma: 220
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3047483
17132
466
Advertisement
Retro Pepsi Cola táska kopott 35 cm 3101342
17133
466
Advertisement
MALÉV bőrönd, műbőr, fehér, kopott, cca 37x46 cm 3101343
17134
466
Advertisement
MALÉV bőrönd, műbőr, fehér, kopott, cca 37x46 cm 3101341
17135
466
Advertisement
MALÉV bőrönd, műbőr, kék, kopott, cca 37x46 cm 3149722
17136
466
Advertisement
Ing. Alois Dostal Graz Müllermaschinen német nyelvű tájékoztató 3147994
17137
466
Advertisement
35 db vegyes kártyanaptár, közte egy erotikus 3149367
17138
466
Advertisement
1937 Láng Nándor egri szőlőtenyésztő és borász szőlő, bor és gomba termékárlistáját tartalmazó levelezőlapja, postán feladva, szép állapotban 3148891
17139
466
Advertisement
Vegyes italcímkék, rágógumi-címkék, reklámnyomtatványok, stb. 3149418
17140
466
Advertisement
2 kis mappányi borcímke-gyűjtemény, Eger-Mátravidéki Borgazdasági Kombinát, Eger 3149193
17141
466
Advertisement
cca 1930 Corvin Áruház art deco mintájú papírzacskó, jó állapotban 3148570
17142
466
Advertisement
Régi gyógyszertári tasakok, receptborítékok, össz. 6 db 3148661
17143
466
Advertisement
cca 1932-1942 Gyógyszerészeti témájú nyomtatványok, össz. 6 db: Orvosi zsebnaptár 1932., Rex Gyógyszervegyészeti Gyár Gyógyszerkészítményeinek ismertetője, Medichemia Pro Memoria Gyógyszerkülönlegességek ismertetője, reklám levelezőlapok Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft