Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2448290
20500
466
3200
Books: Natural sciences, Medicine
Strommer Gyula: Ábrázoló geometria. Bp., 1974. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben 3050930
20501
466
Fülöp Tamás: Egészségügyi szervezéstan. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Medicina. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt címlappal, jegyzetekkel, aláhúzásokkal. 2667548
20502
466
Burger József - Mártonfi Sándor: A magyar vegyészeti ipar és kereskedelem évkönyve. A vegyészeti és rokonszakmák ipari és kereskedelmi címtárával. Bp., 1942. 336p. Kiadói papírkötésben 3049341
20503
466
Gerard Gorman: A Guide to Birdwatching in Hungary. Bp., 1990, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 3063325
20504
466
Donáth Tibor: Funkcionális anatómia. Egészségügyi szakiskolák szakjegyzete. Bp., 1959, Medicina. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Megjelent 1100 példányban. 3112024
20505
466
Lukács Pál: Hogyan éljen a gyomor- és bélbajos ember? Bp., én., Novák Rudolf. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, javított gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a könyvtest szétvált, és a lapok kijárnak, rossz állapotban. + Rapaport Samu: Ideges gyomor- és bélbajok keletkezése és gyógyítása. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., 1931, Lélekkutatás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és sérült, szétvált könyvtesttel, rossz állapotban. 3112040
20506
466
Argenti Döme: Hasonszenvi gyógymód kezdő h. orvosok, művelt nemorvosok használatára és Hahnemann életrajza. Bp., 1877., Szentkirályi és Treutnernál. Rossz, megviselt, széteső állapotban, sérült lapokkal. 3096525
20507
466
Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft