Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 92

Haraszty Árpád - Hortobágyi Tibor - Kiss István - Suba János: Növénytan 1-2. Növényszervezetan és növényélettan. Bp., 1968., Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
20439.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szemtanú sorozat 5 kötete: Paul Whalley: Lepkék és pillangók, Az első emberek, Susanna Van Rose: Tűzhányók, David Burnie: A madár, Joe Cribb: A pénz. Bp.,1989-1994,Park. Kiadói egészvászon-kötések, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20440.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

W. Prof. Dr. Stoeckel: A szülészet tankönyve. Ford.: Batisweiler János. Tóth István előszavával. Sajtó alá rendezte: Gál Félix. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXVI. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XIX+1+1060 p. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal.   Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
20441.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Géczy Barnabás: Őslénytan. Bp., 1989, Universitas. Tóth Pál grafikusművész rajzaival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2300 példányban.
20442.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

San José, Carmen: Herbárium. Gyógyító növények. 2012, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20443.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20444.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

20445.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Az orvosi tudomány magyar mesterei. Balassa János, Markuszovszky Lajos, Semmelweis Ignác, Korányi Frigyes, Id. Bókai János, Fodor József. Bp., 1928., Markusovszky-Társaság,(Magyar Tudományos Társulatok Sajtóvállalata-ny.) Kiadói papírkötés, laza, sérült kötéssel, kissé szakadozott borítószélekkel.   Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
20446.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Simicska Gábor: A belső betegségek physikális therápiája. Bp., 1934, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon kisatírozott bejegyzésekkel, ceruzás aláhúzásokkal.
20447.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20448.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Jubileumi emlékkönyv a szervezett magyar mentés centenáriumán. Szerk.: Dr. Cselkó László. Bp., 1987, Országos Mentőszolgálat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1800 példányban.
20449.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Magyar Imre: Diabetes Mellitus. Szerk.: - -. Bp., 1963, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
20450.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft