Könyvek: Technika

Tételek száma: 50

Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat 1950-1975. Szerk.: Rojkó Ervin. (Bp., 1977, Pénzjegynyomda). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé dohos.
20677.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ETZ 250 motorkerékpár alkatrészkatalógus. Szerk.: Egri József. (Bp., 1987), MOBIL Jármű- és Alkatrészkereskedelmi Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
20678.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Stefanik Pál - Békei Ferenc - Hetényi László - Kollár Ernő: Készüljünk a rádióamatőr vizsgára. Elektronika sorozat. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
20679.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Általános robbantási biztonsági szabályzat. Szerk.: Deák Pál, Tomanek Károly. Bp., 1985, Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség. Harmadik, módosított kiadás. Kiadói papírkötés.
20680.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Dr. Beke János: Bőrfeldolgozóipari szakmai enciklopédia. Bp., 1998, Könnyűipari Műszaki Főiskola Bőrtechnológiai Tanszék. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20681.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Kismotorfecskendők. Bp., 1952, Belügyminisztérium Tűzrendészeti Főosztálya (Vörös Csillag-ny.), 223+(1) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.
20682.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A Pamutkikészítőgyár története 1826-1976. I-II. köt. (I.: Tőkés gazdasági környezetben. II.: A szocialista vállalat.) Bp., 1976, Pamutkikészítőgyár. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítókkal. Megjelent 1000 példányban.
20683.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Rády Albert: A szélmótorok használhatósága a mezőgazdaságban. Tanulmány. Írta, a szöveg rajzait és fényképfelvételeit készítette: - - . Bp., 1921, Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Magyar Gépgyári Művek Rt. ("Pátria"-ny.), 47+(9) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés. Ritka!
20684.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kodolányi Gyula: Rádiónavigáció. Bp., 1950, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium IV. Postafőosztály, 316 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.
20685.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dr. L. Kohl-Larsen: Die Artisfahrt des "Graf Zeppelin". 1931, Union Deutsche, kopott, kissé sérült egészvászon kötés, német nyelven.
20686.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Varsa Endre: Magyar kerékpárok. A magyar kerékpárgyártás története. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Glória. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20687.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

Vegyes autós tétel, össz. 5 db: Kezelési útmutató a Trabant 601 személygépkocsihoz. 1972. évi, 9. kiadás. 80 p + 2 kihajtható melléklet. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, néhány kevés lap kissé foltos. + Nádasdi Annamária (szerk.): Autós mindentudó 1980. Bp., 1979, Athenaeum Nyomda. Kiadói papírkötés. + cca 2000 Alfa 156, 3 db (kezelési útmutató kiegészítése, garancia és szervízfüzet, service)
20688.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft