Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3036665
17674
465
Music, Musical notes, Instruments
Marczell Katalin: Verőfogás. Interjúk magyar dobosokkal. hn., 2008, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 3098353
17675
465
Liszt a miénk! Írták: Bartók Béla, Csatkai Endre, Hubay Jenő, Isoz Kálmán, Molnár Antal, Papp Viktor, Guy de Pourtalés, Somssich Andor, Szita Oszkár, Varró István. Hubay Jenő előszavával. Bp., 1936, Dante. Kiadói kopott félbőr-kötés. 3098863
17676
465
1954-1958 Vegyes kotta tétel, 3 db: Erkel Ferenc: Szoprán-áriák, Lehár Ferenc operettjeiből III. füzet, András Béla: Csipkerózsika. Változó állapotban. 3092107
17677
465
600
Dohnányi Ernő, Goth Ernő: A tenor. Vígopera 3 felvonásban. Szövegkönyv. Debrecen-Bp., é.n., Csáthy Ferenc. 64 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos és kissé sérült borítón címke maradvánnyal, egy lapon tollas jelölésekkel. 3071986
17678
465
cca 1900 Párizsi Operett műsorfüzete a Bécsi Operett vendégszerepléséről Lehár Ferenc, Karczag V. arcképével, operettjeivel, sok reklámmal 20 p. 3061297
17679
465
Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. 2817872
17680
465
3200
27 db vegyes kotta, közte sok XX. század eleji, illusztrált címlapos, vegyes állapotban 2967852
17681
465
Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stilus multjából. Bp., 1950, Cserépfalvi, 157+(3) p. + 14 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 3077694
17682
465
cca 1925-1957 Vegyes kotta tétel, 13 db 3100077
17683
465
Kubai rumba tök. Faragott tengeri mintával, festett, címkével jelzett, jó állapotban, h: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft