Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 34

Marczell Katalin: Verőfogás. Interjúk magyar dobosokkal. hn., 2008, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17674.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Liszt a miénk! Írták: Bartók Béla, Csatkai Endre, Hubay Jenő, Isoz Kálmán, Molnár Antal, Papp Viktor, Guy de Pourtalés, Somssich Andor, Szita Oszkár, Varró István. Hubay Jenő előszavával. Bp., 1936, Dante. Kiadói kopott félbőr-kötés.
17675.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1954-1958 Vegyes kotta tétel, 3 db: Erkel Ferenc: Szoprán-áriák, Lehár Ferenc operettjeiből III. füzet, András Béla: Csipkerózsika. Változó állapotban.
17676.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dohnányi Ernő, Goth Ernő: A tenor. Vígopera 3 felvonásban. Szövegkönyv. Debrecen-Bp., é.n., Csáthy Ferenc. 64 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos és kissé sérült borítón címke maradvánnyal, egy lapon tollas jelölésekkel.
17677.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

cca 1900 Párizsi Operett műsorfüzete a Bécsi Operett vendégszerepléséről Lehár Ferenc, Karczag V. arcképével, operettjeivel, sok reklámmal 20 p.
17678.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17679.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

27 db vegyes kotta, közte sok XX. század eleji, illusztrált címlapos, vegyes állapotban
17680.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stilus multjából. Bp., 1950, Cserépfalvi, 157+(3) p. + 14 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17681.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1925-1957 Vegyes kotta tétel, 13 db
17682.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kubai rumba tök. Faragott tengeri mintával, festett, címkével jelzett, jó állapotban, h: 17 cm
17683.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft