Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3138117
12419
465
Antique
Sopron város címere (,,Civitas Fidelissima" - A leghűségesebb város), fémöntvény, dombormű, felakasztható, kopott, 12,5x10,5 cm 2928442
12420
465
Antique
Solingen szivarvágó, jelzett, kopott, h: 15 cm 2786241
12421
465
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 9 cm 2786234
12422
465
3200
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm 2743447
12423
465
Antique
Régi fém fonott dobozka, kopott, 7x8cm 2786238
12424
465
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm 2786235
12425
465
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm 2786236
12426
465
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm 2955866
12427
465
5500
Antique
3 darab fém szivarvágó, közte 2 Solingen, jelzéssel, h: 15 cm 2743487
12428
465
Antique
Ezüstözött fém, sodronyozott színházi táska, szép megkímélt állapotban, jelzés nélkül. 17x14,5, h: 41 cm 2955864
12429
465
Antique
Solingen dekoratív fém szivarvágó, jelzett, h: 15,5 cm 3071899
12430
465
Antique
cca 1970 Lengyel sasos iparművész fém borítású notesz / Polish eagle craftsman metal-covered notebook 11x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft