Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2985771
12347
465
28000
Antique
1900 körül, Japán bronz gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21 cm 3070872
12348
465
28000
Antique
Tibeti lámacsengő vadzsrával. Antik tibeti meditációs eszközök, bronz, m: 16 cm, 11x11 cm 3077472
12349
465
30000
Antique
Raoul Lamourdedieu (1877-1953): Jézus plakett. Részben patinázott bronz, sarkánál sérült ónix lapra erősítve, bronz támasztékon. Plakett jelzett. Kis kopással, 22x17 cm 3054885
12350
465
Antique
Üvegikon. 19. sz. vége, Dél-Erdély, román ortodox ikonfestő, üveglapra festett, kopott, 42x25 cm 3054866
12351
465
Antique
cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm 3053961
12352
465
Antique
Antik festett vas virág levelekkel asztali lámpa. Kézzel festett kovácsolt vas levél és virág elemekből felépített lámpa, kopással, jó állapotban, m: 45 cm 2800676
12353
465
14000
Antique
Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm 2985803
12354
465
Antique
12 személyes, ezüstözött evőkészlet, jelzett, szaru nyéllel néhány darab, dobozában. 2927505
12355
465
24000
Antique
Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm 3116872
12356
465
40000
Antique
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm 3116854
12357
465
30000
Antique
Nagyméretű kelim. Anatólia, Törökország, cca 1970, jó állapotú, cca 220x150 cm 3118501
12358
465
Antique
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft