Militária

Tételek száma: 143

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration without ribbon T:XF
32943.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU  Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration with ribbon C:AU
32944.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Belgium 1897. "Korona Rend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalaggal, kardokkal T:XF  Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark, with ribbon and swords T:XF
32945.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

32946.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Belgium 1914. "Belgium Harcosainak Nemzeti Szövetségének tiszti keresztje" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF zománchiba Belgium 1914. "Cross of the National Federation of Combatants of Belgium for Officiers" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:XF enamel error
32947.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:AU,XF patina, viseltes szalag Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU,XF patina, worn ribbon
32948.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

32949.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

32950.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalagon, a karikán "C" jelzéssel T:AU patina German Empire 1914. "Iron Cross 2nd Class" decoration on ribbon with "C" mark on the ring C:AU patina
32951.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Német Birodalom ~1915. "Welt Krieg 1914-1915" Ag gyűrű (1,57g/56-os méret) German Empire ~1915. "Welt Krieg 1914-1915" Ag ring (1,57g/size 56)
32952.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Németország / Weimari Köztársaság 1921. "A Kyffhäuser Szövetség Kyffhäuser Háborús Emlékérem" nem hivatalos aranyozott bronz veterán kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Hermann Hosaeus T:AU patina Germany / Weimar Republic 1921. "The Kyffhäuser War Commemorative Medal of the Kyffhäuser Union" non official gilt bronze veteran decoration with modern ribbon. Sign.: Hermann Hosaeus CAU patina
32953.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

NDK ~1950-1970. "Készen áll a haza védelmére" részben műgyantás Fe jelvény (~44x34mm) T:AU GDR ~1950-1970. "Bereit zur verteidigung der Heimat (Ready to defend the Homeland)" Fe badge with synthetic resine (~44x34mm) C:AU
32954.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft