Militária

Tételek száma: 143

32931.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel II. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon, tokban T:AUHungary 1996. "Distinction for NCO's Service 2nd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, in case C:AU NMK: 798.
32932.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1996. "A Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya" zománcozott, aranyozott, ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:UNC Hungary 1996. "Title of Merit 'For Defence', 1st Grade" enamelled, gilt, silver plated metal decoration with ribbon in case C:UNC  NMK 791.
32933.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

32934.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

32935.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Nagy Imre / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
32936.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

32937.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Balassi Bálint / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem eredeti tokban (38mm) T:UNC
32938.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32939.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Amerikai Légierő" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "US Air Force" double-sided bronze medallion (38mm) C:UNC
32940.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas, műgyantás bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided, synthetic resin bronze medallion (38mm) C:UNC
32941.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Amerikai Egyesült Államok DN Jelzett, festett Ag címeres jelvény üvegkő berakásokkal (6,56g/0,925/9ó29x27mm) T:XF egy kő hiányzik, patina USA ND Hallmarked, painted Ag badge with coat of arms, with glas stone inlay (6,56g/0,925/9ó29x27mm) C:XF one of the stones is missing, patina
32942.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft