Porcelán

Tételek száma: 527

Zsolnay art deco hólyagos váza. Karélyosan tagolt vázatestén savmaratott felülete ritka mézsárga eozin mázakkal fedett, jelzett, talpánál minimális mázkopással, m: 20 cm
11798.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

11799.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

11800.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

11801.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

cca 1890, Zsolnay konyhai lámpa súly. Jelzés nélkül, duplafalú keleti mintával, kopással, d: 10 cm
11802.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 27 cm
11803.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11804.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

11805.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Zsolnay ökörvér mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm
11806.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, kis kopottsággal, 10,5x6,5x7,5 cm
11807.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Zsolnay eozin mázas bagoly. Jelzett, egy kis mázsérüléssel, m: 16 cm
11808.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zsolnay kacsa figurális névjegykártya tartó. Formába öntött fehércserép, ökörvér színű eozinmázzal borítva, alján eozinnal pecsételt jelzés. Terv.: Török János. Kopással, kis lepattanással, m: 13,5 cm
11810.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft