Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2655253
11971
457
Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm 2883747
11972
457
Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm, 3036634
11973
457
3 db Ens virág dísz. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 8 cm- ig 2792729
11974
457
5500
Alt-Wien porcelán bonbonniere jelzett (1835) kézzel festett. kopott. d: 12 cm 3060247
11975
457
1873 Apátfalva, Dávid Anna feliratú dísztál. Jelzett, kis sérülésekkel, d: 22,5 cm 3051438
11976
457
Kínai nagyváza. Plasztikus állatalakokkal és zománcfestett mintákkal gazdagon díszített, jelzett, repedt mázzal és szájánál kis repedésvonallal, m: 35,5 cm 3052093
11977
457
2 db Lipper & Mann japán porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m 17 cm 2825538
11978
457
4800
Angol aranyozott süteményes tányér, fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, d: 18 cm 3055787
11979
457
3 darab bonbonier, közte Elbogen, Bereznay W. Vilma, jelzett, kopással. 3058396
11980
457
Alt Wien antik historizáló mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, csészén repedéssel, d: 14 cm, m: 4,5 cm 3060182
11981
457
Zema porcelán karkötő. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm 3053905
11982
457
Ifj. Grünwald Mór 4 darabos kávéházi porcelán szervírozó szett, jelzett, kopással, m: 5-11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft