Porcelán

Tételek száma: 527

Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm
11971.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
11972.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

3 db Ens virág dísz. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 8 cm- ig
11973.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

11974.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1873 Apátfalva, Dávid Anna feliratú dísztál. Jelzett, kis sérülésekkel, d: 22,5 cm
11975.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20

Kínai nagyváza. Plasztikus állatalakokkal és zománcfestett mintákkal gazdagon díszített, jelzett, repedt mázzal és szájánál kis repedésvonallal, m: 35,5 cm
11976.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2 db Lipper & Mann japán porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m 17 cm
11977.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Angol aranyozott süteményes tányér, fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, d: 18 cm
11978.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

3 darab bonbonier, közte Elbogen, Bereznay W. Vilma, jelzett, kopással.
11979.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Alt Wien antik historizáló mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, csészén repedéssel, d: 14 cm, m: 4,5 cm
11980.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Zema porcelán karkötő. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
11981.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ifj. Grünwald Mór 4 darabos kávéházi porcelán szervírozó szett, jelzett, kopással, m: 5-11 cm
11982.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft