Papír és fém szükségpénzek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2717162
30338
455
14000
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok / Las Vegas DN 10$ "Pioneer / Bull riding" Ag kaszinózseton sárgaréz gyűrűben (br.37,73g/0.999/43mm) T:PP patina USA / Las Vegas ND 10 Dollars "Pioneer / Bull riding" Ag casino gaming token in brass frame (br.37,73g/0.999/43mm) C:PP patina 2717165
30339
455
14000
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok / Las Vegas DN 10$ "Alamo Airport" Ag kaszinózseton sárgaréz gyűrűben (br.37,33g/0.999/43mm) T:PP patina USA / Las Vegas ND 10 Dollars "Alamo Airport" Ag casino gaming token in brass frame (br.37,33g/0.999/43mm) C:PP patina 2962458
30340
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok DN 1$ fém kaszinózseton + 2006-2007. "World Series of Poker" kétoldalas, aranyozott fém emlékérmek (3xklf) ebből 2db játékosnak (Tournament Player), 1db nézőnek (Tournament Spectator) feliratozva, egyikhez tanúsítvány T:UNC-VF 2999974
30341
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Franciaország / Issy-les-Moulineaux 1997. 1E + 2E "Hotel de Ville" T:XF patina France / Issy-les-Moulineaux 1997. 1 Euro + 2 Euro "Hotel de Ville" C:XF 3018260
30342
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kanada / Winnipeg 1974. 1D Cu-Ni "Winnipeg Centennial Dollar / Value $1 in Winnipeg" (5x) T:AU,XF Canada / Winnipeg 1974. 1 Dollar Cu-Ni "Winnipeg Centennial Dollar / Value $1 in Winnipeg" (5x) C:AU,XF 3016331
30343
455
500
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (99x) T:UNC,AU China ND Hell banknotes 50.000.000 (99x) C:UNC,AU 2923885
30344
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, kissé sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, slightly damaged packaging (2x) C:UNC,AU 2923884
30345
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, kissé sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, slightly damaged packaging (2x) C:UNC,AU 2923888
30346
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, kissé sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, slightly damaged packaging (2x) C:UNC,AU 2958962
30347
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Németország / Weimari Köztársaság / Essen 1923. 500.000M (2x) T:F,VG Germany / Weimar Republic / Essen 1923. 500.000 Mark (2x) C:F,VG 3033716
30348
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Németország 1997. 1 1/2E "Európa hét, Berlin" + 2 1/2E "Európa hét, Berlin" T:AU Germany 1997. 1 1/2 Euro "Europawoche (European week), Berlin" + 2 1/2 Euro "Europawoche (European week), Berlin" C:AU Krause X#5, X#7 2823460
30349
455
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
DN 24db-os játékpénz tétel, zömmel német T:1-,2 ND 24pcs play money, mostly from Germany C:AU,XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft