Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2874311
31714
451
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Marokkó ~1990. "II. Haszan Kupa" öntött, kétoldalas, ezüstözött bronz lovaspóló érem kopottas dísztokban (62mm) T:XF patina Morocco ~1990. "Hassan II Trophy" cast, two-sided, silvered bronze polo medallion in worn case (62mm) C:XF patina 2969422
31715
451
Numizmatika
Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF 3002240
31716
451
Numizmatika
Nagy József (1931-?) 1973. "Spartacus Turisták Jubileumi Petőfi Emléktúrája 1823-1973" Al emlékérem (50mm) T:XF karc 2821574
31717
451
Numizmatika
Nagy-Britannia DN "Golden Medal Gum - Kerékpár" kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND "Golden Medal Gum - Bicyle" two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina 2834524
31718
451
Numizmatika
Német Birodalom 1913. "12. Német Tornafesztivál, Lipcse" bronz emlékérem füllel. 1863 után 1913-ban is Lipcsében tartották a tornafesztivált (51x46mm) T:2,2- tű hiányzik German Empire 1913. "12th German Gymnastics Festival, Leipzig" bronze commemorative medal with ear. After 1863, the gymnastics festival was also held in Leipzig in 1913 (51x46mm) C:XF,VF pin missing 2755677
31719
451
200
Numizmatika
Németország DN "SC Halle" zománcozott fém jelvény + "Eintracht Frankfurt" zománcozott fém jelvény + "Leipzig" zománcozott fém jelvény T:2 Germany ND "SC Halle" enamelled metal badge + "Eintracht Frankfurt" enamelled metal badge + "Leipzig" enamelled metal badge C:XF 2919210
31720
451
Numizmatika
Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU 2979360
31721
451
Numizmatika
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one 1275108
31722
451
Numizmatika
3db-os jelzett Ag díjérem tétel: Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (13,11g/0.800/30,5mm) + Pincés Puder István (1907-) 1932. "D.V.T.K." Ag díjérem "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (13,49g/30mm) + 1933. "1899 PSE (Postás Sport Egyesület)" Ag díjérem füllel (13,72g/30mm) T:2 2960806
31723
451
Numizmatika
Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF 2755816
31724
451
300
Numizmatika
5db-os vegyes, főleg sportjelvény, közte Bulgária DN "CSZKA Szófia" zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2 5pcs mixed, mostly sport badges, within Bulgaria ND "CSKA Sofia" enamelled metal badge (2xdiff) C:UNC-XF 2817332
31725
451
Numizmatika
15 darabos szocialista Hollóházi sport emlékérem tétel (~60mm), közte 1978. "Vasas Izzó SK csapatbajnokság" egyoldalas porcelán sport emlékérem (60mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft