Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2943040
18921
451
Books: Natural sciences, Medicine
2 db gyermekegészségügyi füzet: Dr. Heim Pál: A gyermekeke táplálkozása. Szülők Könyvtára 4. sz. Bp., [1926], "Studium" (Franklin-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + Guttermuth János: A gyermekfogak ápolása. Fogaink praktikus kezelése. Az amalgam-hidakról. Bp., 1928, Held-ny. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kissé hullámos. 2943018
18922
451
Állattani szótár a középiskolák számára. Összeáll.: Lendvai János. Bp., 1910, (Franklin-ny.), 103 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként lapszéli ázásnyomokkal. 2959680
18923
451
Dian Fossey: Gorillák a ködben. Ford.: ifj. Vitray Tamás. Bp., 1990, Park. Kiadói papírkötés. 2965198
18924
451
Dr. Bucsányi Gyula: Koplalókúra és részkoplalás. A test és lélek megujhodásának természetes útja. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa, 40 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. 2976866
18925
451
Litzka Raymond Gibson: Tenyérjóslás. Kinizsi kiadó, 2000, kiadói papírkötés 2841474
18926
451
Pentkovszkij, M. V.: Nomográfia. Ford.: Weidinger László. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, mellékletekkel. Megjelent 800 példányban. 3007014
18927
451
Kinder Ärtzliche Präxis 1957-1964. Leipzig, VEB Georg Thieme. Német nyelven. Félvászon-kötésekben, változó állapotban. 2956494
18928
451
Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret. Átdolgozta: Loczka Alajos. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó, 1207 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal. 2999758
18929
451
Dr. Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2998437
18931
451
Dr. Purjesz Zsigmond: Belgyógyászat tankönyve. II. kötet. Növendékek és gyakorló orvosok számára. Bp.,1894, Franklin, Harmadik, átnézett és javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott 2927564
18932
451
Klinikai endocrinologia I-II. Szerk: Gláz Edit. Medicina, Bp., 1981. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft