Porcelán Tételek száma: 352
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2943426
11461
447
Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:15,5 cm 2941264
11462
447
Antik barokk pár figura, mázas porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm 2943430
11463
447
APRO porcelán hölgy figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm 2915720
11464
447
Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 2955838
11465
447
2200
Copenhagen porcelán tálka, étkező társaság, matricás, jelzéssel, hibátlan, d: 11,5 cm 2955913
11466
447
Wallendorf legyezős díva, biszkvit és mázas porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 17 cm 2956728
11467
447
Victoria virágmintás kínáló, jelzéssel, kopással, d: 15,5 cm, m: 7,5 cm 2956868
11468
447
Antik majolika betétes kínáló, fém szerelékkel, jelzéssel, kopással, 28x9 cm 2956172
11469
447
Volkstedt őz figura, jelzéssel, kis kopással, m: 17 cm 2956173
11470
447
Antik német virágárus lány figura, jelzéssel, sérüléssel, m: 14,5 cm 2956177
11471
447
2200
Victoria Hévíz-Gyógyfürdő Fürdőlejárat váza, jelzéssel, hibátlan, m: 12 cm 2917238
11472
447
Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft