Porcelán

Tételek száma: 352

Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:15,5 cm
11461.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Antik barokk pár figura, mázas porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
11462.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

APRO porcelán hölgy figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm
11463.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11464.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Copenhagen porcelán tálka, étkező társaság, matricás, jelzéssel, hibátlan, d: 11,5 cm
11465.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Wallendorf legyezős díva, biszkvit és mázas porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 17 cm
11466.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Victoria virágmintás kínáló, jelzéssel, kopással, d: 15,5 cm, m: 7,5 cm
11467.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Antik majolika betétes kínáló, fém szerelékkel, jelzéssel, kopással, 28x9 cm
11468.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Volkstedt őz figura, jelzéssel, kis kopással, m: 17 cm
11469.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Antik német virágárus lány figura, jelzéssel, sérüléssel, m: 14,5 cm
11470.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Victoria Hévíz-Gyógyfürdő Fürdőlejárat váza, jelzéssel, hibátlan, m: 12 cm
11471.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan, m: 17 cm
11472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft