Porcelán

Tételek száma: 352

Aquincum csíkozott váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
11400.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
11401.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11402.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
11403.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Limoges Georges 2192 porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
11404.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Limoges porcelán váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm
11405.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10 darab díszes porcelán váza, zömmel állatfigura díszítéssel, szép állapotban, jelzés nélkül, m: 14-20 cm
11406.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm
11407.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Japán porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 17 cm, m:13 cm
11408.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Art deco stílusú lilás színezésű váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
11409.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db Epiag gazdagon díszített teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7,5 cm, m: 7 cm tányér 15 cm
11410.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

2 db Epiag gazdagon díszített teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7,5 cm, m: 7 cm tányér 15 cm + egy csésze
11411.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft