Porcelán Tételek száma: 352
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2921295
11400
447
Aquincum csíkozott váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm 2936032
11401
447
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm 2936034
11402
447
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm 2942370
11403
447
Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm 2942375
11404
447
Limoges Georges 2192 porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm 2934770
11405
447
Limoges porcelán váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm 2919667
11406
447
10 darab díszes porcelán váza, zömmel állatfigura díszítéssel, szép állapotban, jelzés nélkül, m: 14-20 cm 2555340
11407
447
2200
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm 2935767
11408
447
4200
Japán porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 17 cm, m:13 cm 2941076
11409
447
Art deco stílusú lilás színezésű váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm 2962386
11410
447
2 db Epiag gazdagon díszített teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7,5 cm, m: 7 cm tányér 15 cm 2962387
11411
447
2 db Epiag gazdagon díszített teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7,5 cm, m: 7 cm tányér 15 cm + egy csésze Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft