Porcelán Tételek száma: 352
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2963710
11364
447
Csepel Vas és Fémművek nagy gépet ábrázoló reklámos porcelán tálka, hamutál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d:15, m: 11 cm 2963770
11365
447
Szecessziós porcelán kínáló tál. Fehér mázas, plasztikus mintákkal. Jelzés nélkül, hibátlan 38x26 cm 2963749
11366
447
Kőbányai Porcelán WITEG Kőporc Kenderes (Horthy kúria) váza. Matricás, jelzett, hibátlan 26 cm 2963728
11367
447
Schlegelmilch porcelán készlet 6 + 2 darabos + bonbonniere. 12x10 cm Kézzel festett, jelzett, kis kopással 2957638
11368
447
3800
Jlmenau kékvirágos mokkás készlet, fedélhiánnyal, jelzéssel, kis kopással 2963722
11369
447
Colditz retro porcelán mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan 2957184
11370
447
Royal Worchester Lady Diana, The Princess of Wales reggeliző szett, jelzéssel, minimális kopással. 2958495
11371
447
Drasche Sopron Civitas Fidelissima porcelán szobor, jelzéssel, kopásokkal, m: 10 cm 2958503
11372
447
Német porcelán brandenburgi huszár figura, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm 2964240
11373
447
5 darab antik porcelán kegytárgy szobor, formaszámokkal jelzett, közte kopással, pattanással, m: 10,5-15,5 cm 2964187
11374
447
5 darab antik német gyümölcs alakú cukorkínáló, zömmel jelzettek. Porcelán és fajansz, néhol kis kopással, egyik fedelén belül pattanással, m: 8-11,5 cm 2903502
11375
447
Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft