Porcelán

Tételek száma: 352

11352.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással
11353.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

3 db fűszeres edény. Fajansz, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan.12 cm. Fa polccal, kanállal, hibátlan
11354.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

11355.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Weimar Echt Kobalt porcelán váza + gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a gyertyatartó peremén apró hibával, m: 16 - 17 cm
11356.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

VIrágos fajansz dísztál. XIX. sz. vége. JMO jelzéssel, formaszámmal. Kopott festérrel d: 36 cm
11357.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 db kínai leveses tál, porcelán kanállal, egyik kanálon kis lepattanás, jelzett, d: 11,5 cm
11358.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2 db parfümös porcelán üvegcse, hölgy figurák. 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11359.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nymphenburg mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan
11360.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
17

Német porcelán bonbonniere antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis kopással. Belül is mintás 10x8 cm
11361.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csepel Vas és Fémművek nagy gépet ábrázoló reklámos porcelán tálka, hamutál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 17x11 cm
11362.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rosenthal porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, kis kopással 38x26 cm
11363.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft