Porcelán Tételek száma: 352
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2871961
11352
447
Hummel / Goebel, fali váza, jelzett, fajansz, kopásokkal, m: 20 cm 2935560
11353
447
38000
L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással 2857352
11354
447
6500
3 db fűszeres edény. Fajansz, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan.12 cm. Fa polccal, kanállal, hibátlan 2895160
11355
447
cca 1920 Bauscher Weiden nagyméretű mélyített kínálótál, jelzéssel, kopásokkal, d:40 cm 2943438
11356
447
4600
Weimar Echt Kobalt porcelán váza + gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a gyertyatartó peremén apró hibával, m: 16 - 17 cm 2929071
11357
447
VIrágos fajansz dísztál. XIX. sz. vége. JMO jelzéssel, formaszámmal. Kopott festérrel d: 36 cm 2747466
11358
447
2 db kínai leveses tál, porcelán kanállal, egyik kanálon kis lepattanás, jelzett, d: 11,5 cm 2962582
11359
447
2 db parfümös porcelán üvegcse, hölgy figurák. 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2961099
11360
447
Nymphenburg mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan 2962800
11361
447
Német porcelán bonbonniere antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis kopással. Belül is mintás 10x8 cm 2963708
11362
447
Csepel Vas és Fémművek nagy gépet ábrázoló reklámos porcelán tálka, hamutál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 17x11 cm 2962779
11363
447
Rosenthal porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, kis kopással 38x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft