Kerámiák

Tételek száma: 192

Iparművészeti retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 20,5 cm
11182.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Magyar népi kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11183.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Német kerámia kancsóváza, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
11184.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Liezen Austria kerámia váza, virág díszítménnyel, jelzéssel, kopással, m: 20 cm
11185.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Iparművész ikebana, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 14,5 cm
11186.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Hódmezővásárhelyi virágmintás váza, jelzéssel hibátlan, d: 26 cm
11187.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Portugál kerámia malac persely, jelzéssel kis kopással, h: 13 cm
11188.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Retro német tejfölös máz alapon színes mázas kerámia váza, jelzés nélkül, talpánál gyárilag kis kopásokkal, m: 15,5 cm
11189.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Habán jellegű mázas kerámia váza m: 15 cm + hamuzó d: 15 cm, jelzéssel, zsűrizett, hibátlan
11190.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1900-1920 Antik mázas lekváros köcsög, virág motívummal, jelzés nélkül, kopással, m: 17,5 cm
11191.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9

6 darab régi Hódmezővásárhelyi bögre, mázas kerámia, jelzéssel, kopással, m: 8 cm
11192.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

XIX. sz. vége/XX. eleje Terranova Bewaehrt festett mázas kerámia képkeret, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, 16,5x8 cm
11193.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft