Kerámiák Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2927544
11182
447
Art-ceramics
Iparművészeti retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 20,5 cm 2895579
11183
447
Art-ceramics
Magyar népi kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm 2895577
11184
447
Art-ceramics
Német kerámia kancsóváza, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm 2903161
11185
447
500
Art-ceramics
Liezen Austria kerámia váza, virág díszítménnyel, jelzéssel, kopással, m: 20 cm 2958193
11186
447
2200
Art-ceramics
Iparművész ikebana, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 14,5 cm 2956641
11187
447
2200
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi virágmintás váza, jelzéssel hibátlan, d: 26 cm 2956645
11188
447
2200
Art-ceramics
Portugál kerámia malac persely, jelzéssel kis kopással, h: 13 cm 2956135
11189
447
Art-ceramics
Retro német tejfölös máz alapon színes mázas kerámia váza, jelzés nélkül, talpánál gyárilag kis kopásokkal, m: 15,5 cm 2956056
11190
447
Art-ceramics
Habán jellegű mázas kerámia váza m: 15 cm + hamuzó d: 15 cm, jelzéssel, zsűrizett, hibátlan 2955825
11191
447
Art-ceramics
cca 1900-1920 Antik mázas lekváros köcsög, virág motívummal, jelzés nélkül, kopással, m: 17,5 cm 2964559
11192
447
Art-ceramics
6 darab régi Hódmezővásárhelyi bögre, mázas kerámia, jelzéssel, kopással, m: 8 cm 2924722
11193
447
Art-ceramics
XIX. sz. vége/XX. eleje Terranova Bewaehrt festett mázas kerámia képkeret, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, 16,5x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft