Üvegtárgyak Tételek száma: 284
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2887094
11583
445
4200
Glass-objects
Oberglas, jegeces üveg váza, retró, hibátlan, jelzés nélkül, m: 27 cm 2790441
11584
445
Glass-objects
Dutz Collection retró skandináv váza, tervező: Henryk Rysz, fújt üveg, etikettel jelzett, m: 18 cm 2733871
11585
445
14000
Glass-objects
Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm 2790403
11586
445
Glass-objects
Vizeskanna 2 db pohárral, anyagában színezett, fújt retro üveg, kisebb kopásnyomokkal, m: 19 cm, 9 cm 2755605
11587
445
Glass-objects
Parád kék üveg váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2942363
11588
445
7500
Glass-objects
Antik enyhén irizáló zöld üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm 2937576
11589
445
Glass-objects
Levélnehezék. antik muránói hibátlan 10 cm 2936894
11590
445
Glass-objects
3 üveg ecetes kiöntő, csiszolt üveg dugóval. Hibátlanok 18 cm 2935801
11591
445
Glass-objects
Fehér-kék váza. Anyagában színezett, húzott hutaüveg. Hibátlan 36 cm 2373098
11592
445
Glass-objects
Antik talpas üveg pohár, 2 db. Kézzel festett virág dekorral, formába öntött. Egyik talpán csorbult. M: 17,5 cm / Antique glass, 2 pcs, hand painted, one of the damaged at the bottom 2872048
11593
445
Glass-objects
Peill német design üveg váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2761360
11594
445
3800
Glass-objects
Orrefors üveg kínáló tálka. Jelzett, hibátlan. 18x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft