Üvegtárgyak

Tételek száma: 284

Murano Lavorazione kínáló, anyagában színezett, címkével jelzett, hibátlan, 23x16 cm
11571.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

11572.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Murano hal gyűjtemény, 4 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 6,5-9 cm
11573.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Murano, naphal, üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
11574.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1957 Holmegaard skandináv szív formájú füstüveg váza, vastag anyagú eredeti retro skandináv üveg, alján jelezve "Holmegaard 1957", minimális kopottsággal, 19x14 cm
11575.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1773 össz. 1 db antik fújt üveg palack, Xavery Stentzerin és Gertrudis Stentzerin, 1773 évszámmal nevekkel és rokokó motívumokkal gravírozott, feltehetően házasságkötés alkalmából készült. M: 20 cm. Egyik üveg sérült, töréssel. / 1773 antique glass bottle, with the names of Xavery Stentzerin and Gertrudis Stentzerin, and year 1773 and with rokoko motifs, probably made for a marriage. Height: 20 cm. One of the bottles damaged
11576.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11577.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1970 Jiří Brabec - SKLO UNION Rosice glass türkiz iparművész váza, jelzés nélkül, hibátlan, kopásmentes, m: 18 cm
11578.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Kristály süteményes készlet hat személyes, cseh, jelzett, hibátlan d: 17, 24 cm
11579.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Cseh zöld üvegváza, hutaüveg, anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22,5 cm
11580.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Csehszlovák üveg kínáló, anyagában színezett vastag üveg, kis kopással, jelzés nélkül, d: 21 cm, m: 9 cm
11581.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Irizáló hutaüveg váza, kis kopottsággal, jelzés nélkül, m: 28 cm
11582.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft