1944. "Szent László király sportév - gyorslevente" Zn motorsport emlékplakett eredeti, de sérült tokban (32x60mm) T:XF / Hungary 1944. "St. Ladislau Sport Year - Levente motorised troops" Zn motor sport plaque in original, but damaged (32x60mm) C:XF
1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina
1947. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933 / 1946-47. II.o. férfi I." ezüstözött bronz díjérem (40mm). Ebben a szezonban a Dreher SK nyerte a II. osztályú, nagypályás kézilabda bajnokságot T:AU,XF patina