Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2776060
31567
444
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 / Nyolcasverseny 1934. III." bronz díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 2622726
31568
444
Numizmatika
1934-1935. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / Football Bajnokság 1934/35" jelzetlen Ag plakett márvány alapzaton, "LE" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Ludvig Éremverő" pecséttel (110x77mm) T:2 patina, márvány ph 2658154
31569
444
Numizmatika
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának - Budapest 1936 Márc 29. - KISOK" Br sportplakett (100x65mm) márványtalapzaton (155x104mm) T:2 2912955
31570
444
6500
Numizmatika
~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF 2870011
31571
444
Numizmatika
1936. "Soha / IV. íjász verseny" irredenta bronz érem "Füsti Szeged" gyártói jelzéssel, füllel (32mm) T:2 patina 2913359
31572
444
Numizmatika
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF 2785678
31573
444
Numizmatika
1937. "Salgótarján M. Város Biliárd Bajnoksága 1937. I. díj"kétoldalas aranyozott díjérem füllel (39mm) T:2 2912232
31574
444
Numizmatika
1937. kétoldalas bronz díjérem "M.B.Sz. Kramer Miksának Háromfalas Bajnokság 1937. I. díj" bronz díjérem. Szign.: Márton F. (50mm) T:XF 2776564
31575
444
Numizmatika
1937. "A Magyar Athletika Barátainak Országos Egyesülete Budapest" zománcozott bronz emlékérem (2xklf: 31mm, 37mm) T:2 2776673
31576
444
Numizmatika
1937. "A Magyar Athletika Barátainak Országos Egyesülete Budapest" zománcozott bronz emlékérem (2db, egyiken ezüstözés nyomai) (37mm) T:2 2912263
31577
444
Numizmatika
1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina 2913136
31578
444
Numizmatika
1939. "MOTESZ Tornászbajnokságok" Cu sportjelvény (30mm) T:XF patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft