Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2824852
12004
444
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2795407
12005
444
Antique
Macskás, cicás öntöttvas, harang, csengő, antikolt, 2 csavar hiányzik, 34,5x28 cm 2795482
12006
444
15000
Antique
Bronz lámpa, felújított szerelékkel, működik, ernyővel, m: 66 cm 2795552
12007
444
Antique
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm 2762481
12008
444
Antique
Dernői vasgyár egyik termékéről készült másolat, bronzírozott fém, Bográcsozó juhászok, falra akasztható, 1960-70 körül. d: 27,5 cm 2806855
12009
444
Antique
Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben, keret alján Pannonhalma feliratú kerámia plakettel (d: 4 cm). 2848792
12010
444
Antique
Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm 2868030
12011
444
15000
Antique
Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm. 2913982
12012
444
Antique
Nagyméretű réz gyertyatartó, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 45,5 cm 2834492
12013
444
22000
Antique
Alpesi táj. Porcelán miniatűr, olaj, XIX. sz. eleje. 9,5x8 cm Bársony alapon fa keretben 30x25 cm 2906376
12014
444
Antique
Antik üveg tintatartó, réz szerelékkel és talapzaton, oldalain tolltartó résszel, jelzés nélkül, 11,5x11,5 cm, m: 8,5 cm 2906375
12015
444
Antique
Christofle antik tejkiöntő, jelzéssel, sötét patinás ezüstözés, kis horpadásokkal, m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft