Dekoratív bambusz etagere, 4 db porcelán matricás virágos dekorral díszített lappal, m: 78 cm, porcelán lap d: 30 cm és 11x20 cm, alsó porcelán lapok alján formaszámmal (?) jelzett, felső porcelán lap laza és feltehetően pótolt, kopásnyomokkal, egyik alsó porcelán lap sérült, bambusz felépítmény részben laza. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm