Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 255

Gömör Béla: Bäck Manci - az elfeledett szegedi fotográfusnő. Bp, 2003, GMR Reklámügynőkség. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, a borító sarkánál kis gyűrődéssel, egyébként jó állapotban
18501.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Frans Masereel. Einführung und Auswahl von Gerhart Ziller. Dresden, én.,Sachsenverlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18502.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kassák Lajos: Éljünk a mi időnkben. Írások a képzőművészetről. Vál. és sajtó elé rendezte Ferencz Zsuzsa. Keszthelyi Rezső jegyzeteivel. Bp., 1978, Magvető Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány, jó állapotban
18503.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
18504.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kuno Mittelstädt: Vincent van Gogh. Húsz színes táblával és huszonkilenc fekete-fehér reprodukcióval. A művészet világa. Bp, 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
18505.

Kikiáltási ár:
800 Ft

18506.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18507.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vegyes kiállítási katalógusok, 12 db (Szervátiusz Jenő, Nagy Imre, Mednyánszky László, stb.) Vegyes állapotban.
18508.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vegyes, győri vonatkozású kiállítási katalógusok, 12 db (Győri Műcsarnok kiállításai: Czóbel Béla, Varga Imre; II. Kisalföldi Tárlat; stb.) Vegyes állapotban.
18509.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+(2) p.+CLXXI t.+(2) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval és gerinccel.
18510.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18511.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi bélyegzőkkel.
18512.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft