https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500014/Voit-Pal-Regi-magyar-otthonok-Bp-1943-Kir-M-Egyetemi-Nyomda-319plus1-p-Gazdag-fekete-feh~II2928834
2928834
18512
444
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borÃtóval, tulajdonosi bélyegzÅ‘kkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m