Órák Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2841076
12341
441
70000
Watches
Ezüst (Ag) Waltham mechanikus zsebóra, jelzett, szép állapot, működik, d: 52 mm 2815710
12342
441
15000
Watches
Antik női ezüst (Ag) karóra. Kézi felhúzós, működik. Régi szíjjal, csattal d: 20 mm 2815699
12343
441
15000
Watches
Seika mechanikus gyűrű óra. Kézi felhúzós. Fém tokos d: 19x15 mm 2816123
12344
441
40000
Watches
Junghans fém tokos zsebóra, hibátlan számlappal, hátoldalán monogrammal. szép, működő állapotban d: 50 mm 2815823
12345
441
26000
Watches
Mondaine kvarc karóra, Működő, jó állapotban, elemmel, új bőr szíjjal + tartalék szíjjal d: 35 mm 2815946
12346
441
60000
Watches
Bergland ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm 2816131
12347
441
Watches
Polaris fém tokos vasutas zsebóra. kissé karcos számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm 2841060
12348
441
Watches
Katonai mechanikus zsebóra, működik, rozsdás, d: 49 mm 2841182
12349
441
75000
Watches
Jaeger Pierre Cardin space age mechanikus karóra, kissé kopott, működik, d: 40 mm 2841190
12350
441
200000
Watches
Richard Alararm fekete számlapos, mechanikus, karóra, működik, d: 35 mm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2816137
12351
441
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra. kissé sérült zománc számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm 2842953
12352
441
100000
Watches
Cartier Must aranyozott acél, quartz karóra, női, nem működik, d: 28 mm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft