Órák

Tételek száma: 141

Roskopf fém tokos zsebóra. számlapon repedéssel működő, jó állapotban pontosan jár d: 51 mm
12365.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Longines Tank férfi karóra, mechanikus, 30x33mm, acél tok, pontos, számlapon kis korrózió,
12366.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Prinsard a Vals lovas ezüstözött mechanikus zsebóra, kulccsal, működik, d: 43 mm
12367.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag) tokos zsebóra. Vésett, lovas számlappal. Hibátlan számlap, szép állapotban, jelzett, működik d: 46 mm
12368.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Roskopf fém tokos zsebóra. jó állapotú festett számlap működő, jó állapotban pontosan jár d: 52 mm
12369.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ezüst tokos mechanikus, női zsebóra, működik, jelzett, d: 29 mm
12370.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Kay's Empress Swiss made jelzett ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra. XIX. sz. második fele Szép állapotban, jelzett, működik, kulccsal d: 40 mm
12371.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Szecessziós ezüst (Ag) tokos női zsebóra. Szép állapotban, jelzett, működik d: 30 mm
12372.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Roskopf fém tokos vasutas zsebóra. számlapon kis sérüléssel működő, jó állapotban d: 51 mm
12373.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst (Ag) női zsebóra. Kulcsos, XIX. sz. vége. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 34 mm
12374.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Grand Perregaux automata karóra, d: 34 mm, pontosan jár.
12375.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Certina Kurth Freres, quartz zsebóra, d: 50 mm, pontosan jár.
12376.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft