https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 324

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Antik Cigaretta kínáló. Impozáns fém festett-lakkozott ,,Félelmetes oroszlán "rövid" cigaretta kínáló, gyufatartóval a hátán,nagyon szép állapotban! 30x12 cm
1
11936.

Antik Cigaretta kínáló. Impozáns fém festett-lakkozott ,,Félelmetes oroszlán "rövid" cigaretta kínáló, gyufatartóval a hátán,nagyon szép állapotban! 30x12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm
1
11937.

Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm
1
11938.

Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Karaffa. Kis fedeles tetejű karaffa, ezüstözés maradványaival, fogóval, üvegen koronás 3dl jelzéssel, fújt üveg. csiszolt díszítő sávval. Tetején a csőr illeszkedési hibás. m: 18cm, Talpnál d:9,5cm
1
11939.

Karaffa. Kis fedeles tetejű karaffa, ezüstözés maradványaival, fogóval, üvegen koronás 3dl jelzéssel, fújt üveg. csiszolt díszítő sávval. Tetején a csőr illeszkedési hibás. m: 18cm, Talpnál d:9,5cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm
1
11940.

Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tőr. Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal. h: 46 cm
1
11941.

Tőr. Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal. h: 46 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm
1
11942.

Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kenyérpritó. Vintage Art-deco stilusú fekete bakelit talpon,krómozott fém újszerű ,új korhű kábellel, Elektrothermax 220Voltos 23x17x12 cm
1
11943.

Kenyérpritó. Vintage Art-deco stilusú fekete bakelit talpon,krómozott fém újszerű ,új korhű kábellel, Elektrothermax 220Voltos 23x17x12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel  15x30cm
1
11944.

Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel 15x30cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm
1
11945.

Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm
1
11946.

Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
EUR
,
26,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:"GESCHÜTZT Real Bronce" vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm
1
11947.

Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:"GESCHÜTZT Real Bronce" vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz