Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 324

cca 1900 Girardi-jellegű női kalap jó állapotban d: 30 cm
11884.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1900 Fekete fátylas fekete női kalap
11885.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1700 Nagy méretű kapukulcs 22 cm
11886.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1800 Vas lakat, 14 cm
11887.

cca 1800 Vas lakat, 14 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

XVII. sz. nagyméretű kapuzár 38x26 cm
11888.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

cca 1850 bőrborítású nagy doboz / láda rézveretekkel 54x23 cm
11889.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

cca 1930 Bőr bőrönd teljes necessaire készlettel ,,neszeszer" nagy méretű, bőr 50x35 cm
11890.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1900 körül, színes papírmasé tálca, kopásokkal.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11891.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Antik mérleg, hibátlanul működik, korának megfelelő sérülésekkel, m: 65 cm  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11893.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

1800 körül, ón fejes pásztorbot, kopásokkal, pótolt nyéllel, cca. 80-90 cm  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11894.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1880 körül, historizáló, kisszekrény, sérülésekkel, közepén csavaros balüszterrel, 80x38x120 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11895.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Tolóüveges Art Deco fali vitrin, kopásokkal, 1930 körül, 42x19x24 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11896.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft