Könyvek: Lótenyésztés, lósport

Tételek száma: 1

A Magyar Lovaregylet hivatalos évkönyve 1904. 78. évfolyam. Az igazgatóság megbizásából kiadta Dr. Magyar László vezértitkár. Bp., 1905, Pallas, 361+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.  A Magyar Lovaregylet 1827-ben alakult Pesti Versenyző Társaság néven, amely 1869-ben a Pesti Lovaregylet, 1882-ben a Magyar Lovaregylet nevet vette fel. Elnöke az évkönyv megjelenésekor az 1891-ben megválasztott gróf Batthyány Elemér volt. "Az évkönyv, mely felöleli a Magyar Lovaregylet pályáin mult évben futott összes versenyek eredményeit, adja az idei propozicziókat, az 1906. 1907. és 1908. évekre kiírt tenyészversenyek nevezéseit, magában foglalja a két lovaregylet versenyszabályait, táblázatos kimutatást tartalmaz a pönalitások kiszámíthatására és megtalálhatók benne a budapesti főbb versenyek nyertesei."
19454.

A Magyar Lovaregylet hivatalos évkönyve 1904. 78. évfolyam. Az igazgatóság megbizásából kiadta Dr. Magyar László vezértitkár. Bp., 1905, Pallas, 361+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.

A Magyar Lovaregylet 1827-ben alakult Pesti Versenyző Társaság néven, amely 1869-ben a Pesti Lovaregylet, 1882-ben a Magyar Lovaregylet nevet vette fel. Elnöke az évkönyv megjelenésekor az 1891-ben megválasztott gróf Batthyány Elemér volt.
"Az évkönyv, mely felöleli a Magyar Lovaregylet pályáin mult évben futott összes versenyek eredményeit, adja az idei propozicziókat, az 1906. 1907. és 1908. évekre kiírt tenyészversenyek nevezéseit, magában foglalja a két lovaregylet versenyszabályait, táblázatos kimutatást tartalmaz a pönalitások kiszámíthatására és megtalálhatók benne a budapesti főbb versenyek nyertesei."

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft