Hajózás, Balaton Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2865816
15051
438
Ships Balaton
A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Sáringer János Kandid: A tó hőmérsékleti viszonyai. Sáringer János Kandid: A tó hőmérsékleti viszonyai. Bp. 1900. Kilián. 51 l. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. I. kötet. Ötödik rész. I. szakasz 53p. Kiadói papírborítóval, sérült 2766622
15052
438
Ships Balaton
Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp., én., Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 2867939
15053
438
Ships Balaton
Balaton retró fém tálca, 31,5x14,5 cm 2868865
15054
438
Ships Balaton
Balatoni emléktárgyak gyűjteménye: porcelán kulacs és tálka, hajós fafaragás, falikép, stb.; egy doboznyi Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft