Könyvek: Történelem Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2872114
18292
438
Books: History
Világtörténelmi enciklopédia. Személyek, dátumok, események. Bp., 2002, Reader's Digest Második átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2863638
18293
438
Books: History
László János: Magyar várak. Bp.,2008, Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 2863583
18294
438
Books: History
Gink Károly: Magyar várak. - - felvételei Vargha Balázs bevezetőjével. Bp.,1993., Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés,az elülső szennylapon szakadással, jó állapotban. 2863721
18295
438
Books: History
Csorba Csaba: Regélő váraink. Bp., 1993., Borsodi - Abaúj - Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói egészműbőr-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az elülső táblán kopásnyommal. Számozott (316./500) példány. 2863645
18296
438
Books: History
Csiffáry Tamás: Magyarország aranykora 896-1896. Bp., 2003., Fix. Kiadói kartonált papírkötés. 2863371
18297
438
Books: History
Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar várak. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2858301
18298
438
Books: History
Niall Ferguson: A pénz felemelkedése. A világ pénzügyi történelme. Bp., 2016, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, borítós alsó sarkai kissé sérültek. 2864160
18299
438
Books: History
Körmöczi Katalin: "... A mi megmarad, fordítsa jó czélokra". Deák Ferenc hagyatéka. Bp.,1992., Magyar Nemzeti Múzeum. Teljes bibliográfiával és ikonográfiával! Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés 2826390
18300
438
Books: History
Otto Zarek: Egy nép szerelme. Kossuth Lajos életregénye. Herczeg Ferenc előszavával. Ford.: Sebestyén Károly és Horváth Zoltán. Bp.,én.,,Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft